Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz BPeti2 #2212 üzenetére

    Az 5Ghz nálam egy szobával arrébb már gyengébb mint a 2.4Ghz.
    A router mellett 5GHz hozza a Digid max 100/100 Mbit -es letöltést. De ha távolodsz...

    A 2.4 közepes sebességben olyan 50/50 MBit nálam otthon (Upload néha 90+), de sokkal kevésbé távolság érzékeny. Ahol a régi telefonommal már alig volt jel (0.5Mbit/1Mbit) ott a O+5 simán hozza 10/10 Mbit-et.
    Szóval 2.4GHz pöpec (kb. notebook szint alulról súrolva). 5GHz -en lehetne még reszelni rajta.

    4G-n olyan 100MBit fölött kicsivel a letöltés és 45MBit le. Csak a pingje marad le (16ms) a DIGI optikától (2-3ms).

    Az ujjlenyomatolvasó engem teljesen meggyőzött. Kollégámnak középkategóriás samuja van, annak felejtős. Mondta használta egy ideíg, de elég ha 5 alkalomból egyszer tévesszen hogy kényelmetlenné váljon.
    A O+5 ujjlenyomat olvasója ráadásul akár még kb. 45 fokban is érzékel. Tényleg gyors, annyira hogy hagyományos bekapcsológomb söpréssel feloldás időpazarlás ehhez képest. Feloldómintával megspékelve több mint fusztráló élmény.

    Az alsó káva így ergonómiai szempontból jó és nem kihasználatlan felület. Bónuszként elmarad a szoftveres navisáv. Felül lehetne keskenyebb kicsivel.

    Ez egy "igásló" telefon, kiváló SOT idővel, szélvész sebességgel.

    Úgy látom, SOC sebességben, háttértároló méretben és sebességben, sőt felület sebességben tényleg flagship killer /FK/ (almafon7-t is beleértve). Kinézetre nem (Ettől nekem még bejön).
    Kamera erős közepes, véleményes ahogy szokták volt mondani, de sebességben az is nagyon ott van. (Nálam kedvenc)
    Képernyő erősen vitatott. Felbontás, zseléjelenség stb. De ebben a kérdésben is erős a megosztottság. Nekem jó pl.
    Akku avagy SOT idő FK kategória főleg Samukra nézvést.
    Töltés nincs drótnélküli, de van FK szintű drótos. (Nincs tengerünk, de nem is kell...; )
    Ár, na az már nem annyira FK, de ár érték arányban korekt.
    Vízállóság:(( na itt süllyedt az FK. Ez hiányzik a legjobban. Legalább egy cseppállóság lenne.

    A kép vegyes, de tulajdonképpen melyik telefonnál nem az? Még FlagShip kategóriában is.

Új hozzászólás Aktív témák