Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz Oliverda #11 üzenetére

    Miért nem lehet pózoló egyén nélkül reklámozni a terméket? Szerintem is szánalmas így reklámozni ilyesmit. Magasról teszek rá, hogy hol és miért vetik be a marketingesek. Azt hiszik így talán jobban fogják venni?! Nagyon gáz.
    Ha csinos nőt akarok látni szólok a páromnak, és még többet is kapok... :D

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Male #25 üzenetére

    Te azért veszel meg egy gépházat, mert pózol mellette egy nő? Szerintem nem...ahogy a többség sem.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Ha valaki ház vásárlás előtt áll, akkor normális esetben végignézi a kínálatot, hogy mik a lehetőségei és ár valamint a kapott cucc képességei alapján dönt.
    Ha meg valaki nem akar venni, akkor nem lesz belőle mégse vétel mert nem kell neki. Miért nem azzal csinálnak figyelemfelkeltést, hogy -30% árengedmény?! Elhiszitek, hogy nagyobb marketing ereje lenne.
    A vásárlási szándékból nem egy ilyen pózoló nő miatt lesz vásárlás.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz CptMisi #38 üzenetére

    Azért nem vetted észre mert visszafogott külsejű? Akkor nagyon béna vagy ember. Ha igazán házat akarsz venni, a minimum, hogy a gyártók weboldalát átnézed nem?Nem mindenki csak a külső alapján vesz házat. Van más hasonló fontosságú szempont is. Egyébként anno hogy vetted észre mégis? Észrevetted pedig nem pózoltak nők mellette.
    Attól, hogy erről cikkeznek agyba-fejbe még nem fogják jobban venni. A figyelmet felkeltették lehet, de a bevétel ettől nem nő. Ezt akárhogy is magyarázod így van.

    Mellesleg a híradó előtti hüvelygomba reklám is felkelti a figyelmem mégse rohanok vásárolni egy raklappal...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Gergo88:Áh, értem. Szóval ha az emberek fejében az van, hogy a CM anno bulákkal reklámozott, akkor abból a cég máris profitál?! Ezt te sem gondolhatod komolyan.

    A potenciális vásárló a minőségre és a lehető legalacsonyabb árra megy.

    CptMisi: Először is a reklám nem marketing. Mielőtt belekötnél nézz utána. De komolyan. Helytelen amit írtál.

    Másodszor pedig nem objektív a véleményed. Csak azért írsz most mert anno CM házat vettél. Pontosan a saját példád igazolja mekkora hülyeség ez az egész. A fórumon kialakult pozitív vélemények befolyásoltak a vásárlásod során, ami pedig a termék jó minőségét tükrözi.

    Szerintem elég figyelemfelkeltő ha egy hardveroldal beszámol egy a termék bejelentéséről, sőt meg tesztelik is... Ha kap egy pozitív értékelést valami, és elégedettek a vásárlók az nem elég figyelemfelkeltő talán?

    Nem is akarok senkit meggyőzni én csak leírtam a véleményem. Szerintem gagyi hogy így próbálkoznak manipulálni. Szánalmas de nagyon. Engem soha nem befolyásolt és nem is fog, akit meg igen...

    Male: Nem fogom megjegyezni milyen gépen ült egy hülye luvnya, mert hidegen hagy. Egyszerűen nem odavaló. Ha valaki ilyesmi tartalomra vágyik kattint kettőt odébb és kész. Miért kell ezzel beszennyezni?

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz moha21 #60 üzenetére

    Hát nem. Van csajom aki klasszisokkal jobb mint bármelyik giftribanc...

    Szakmailag gyalázatos ez a húzás...Szerintem.

    CptMisi:Képzeld elolvasom, sőt ami linkeltél is. Kiragadtál egy mondatot, olvasd el talán ez egészet.

    A listára azért került fel, mert fórumoztál és az befolyásolt. Érdekes, hogy eddig is mindenki megtalálta a megfelelő terméket, nem volt szükség ilyen trükkök alkalmazása.
    A listádon lévő többi terméket is nőkkel reklámozták talán? Szerintem nem.
    Ergo totál nem befolyásol...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz CptMisi #61 üzenetére

    Engem meg az idegesít de kib@szottul, hogy jössz te meg hivatkozol még pár ember véleményére és nyomod, hogy ez mennyire jó és mennyire felkeltette a figyelmet. De valószínűleg te nem olvasol elég figyelmesen mert én azt mondtam, hogy szánalmas ilyen trükkel próbálkozni. Szerintem az lenne jó ha termékkel hivalkodnának mennyire jó cucc és azzal keltenék fel a figyelmem nem pedig azzal, hogy valami idióta pics@ pózolgat mellette.
    Mert a figyelemfelkeltés önmagában még egy kalap kutyagumit nem ér. Sokan fognak rá emlékezni ez elég valószínű de ezek közül senki nem azért fog venni ilyen házat mert anno reklámozták csajokkal. Hiába a figyelemfelkeltés nem fognak többen ilyen házakat venni ha az nem felel meg azoknak az személyes elvárásoknak amiket a házzal kapcsolatban támasztanak.
    Én pedig itt zártam le.

    Akinek tetszik jó nyálcsorgatást...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Angel1981 #67 üzenetére

    (Engem sem befolyásol a választásban a csajszi, de ez tényleg egy jó ház a felső középkategóriában!)

    Egyetértek, tényleg jó kis kuckó.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák