Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz CptMisi #61 üzenetére

    Engem meg az idegesít de kib@szottul, hogy jössz te meg hivatkozol még pár ember véleményére és nyomod, hogy ez mennyire jó és mennyire felkeltette a figyelmet. De valószínűleg te nem olvasol elég figyelmesen mert én azt mondtam, hogy szánalmas ilyen trükkel próbálkozni. Szerintem az lenne jó ha termékkel hivalkodnának mennyire jó cucc és azzal keltenék fel a figyelmem nem pedig azzal, hogy valami idióta pics@ pózolgat mellette.
    Mert a figyelemfelkeltés önmagában még egy kalap kutyagumit nem ér. Sokan fognak rá emlékezni ez elég valószínű de ezek közül senki nem azért fog venni ilyen házat mert anno reklámozták csajokkal. Hiába a figyelemfelkeltés nem fognak többen ilyen házakat venni ha az nem felel meg azoknak az személyes elvárásoknak amiket a házzal kapcsolatban támasztanak.
    Én pedig itt zártam le.

    Akinek tetszik jó nyálcsorgatást...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák