Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Gergo88:Áh, értem. Szóval ha az emberek fejében az van, hogy a CM anno bulákkal reklámozott, akkor abból a cég máris profitál?! Ezt te sem gondolhatod komolyan.

    A potenciális vásárló a minőségre és a lehető legalacsonyabb árra megy.

    CptMisi: Először is a reklám nem marketing. Mielőtt belekötnél nézz utána. De komolyan. Helytelen amit írtál.

    Másodszor pedig nem objektív a véleményed. Csak azért írsz most mert anno CM házat vettél. Pontosan a saját példád igazolja mekkora hülyeség ez az egész. A fórumon kialakult pozitív vélemények befolyásoltak a vásárlásod során, ami pedig a termék jó minőségét tükrözi.

    Szerintem elég figyelemfelkeltő ha egy hardveroldal beszámol egy a termék bejelentéséről, sőt meg tesztelik is... Ha kap egy pozitív értékelést valami, és elégedettek a vásárlók az nem elég figyelemfelkeltő talán?

    Nem is akarok senkit meggyőzni én csak leírtam a véleményem. Szerintem gagyi hogy így próbálkoznak manipulálni. Szánalmas de nagyon. Engem soha nem befolyásolt és nem is fog, akit meg igen...

    Male: Nem fogom megjegyezni milyen gépen ült egy hülye luvnya, mert hidegen hagy. Egyszerűen nem odavaló. Ha valaki ilyesmi tartalomra vágyik kattint kettőt odébb és kész. Miért kell ezzel beszennyezni?

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák