Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PpenoO

    őstag

    válasz .tnm #19 üzenetére

    "már feltörték."

    Sry, ez télleg így van. Én még Muslix64 próbálkozásainál leragadtam, az elég körülményes feltörésnek számított. Utánanéztem, DVDFab HD decrypter "It also comes with full HD-DVD and Blu-Ray support (Removes AACS)". Nem kevesen számolnak be arról, hogy nagyon bugos a program és nem csak ez, hanem az összes többi is..nem ismeri fel az írót, hiába menti le és írja ki, se ps3 se asztali nem játsza le stb...

    "mmint a Blu-ray mögött álló cégcsoportnak, majdnem mindegy, hogy a filmes Blu-ray lemezek, vagy az írható Blu-ray lemezek fogynak. Természetesen a cégcsoporton belül a filmstúdióknak már nem"

    Ameddig a Blu-ray filmek 90%a Sony gyárban készül el, addig nem mindegy, hogy ures lemez vagy film van a lemezen.....Példa: Warner Bros megrendel 100000 db üres Blu-rayt illetve 100000 db saját műsoros Blu-rayt, nem ugyanannyiba fog neki kerülni, azt elhiheted, Sony az adathordozó hozzáadott értéken kívűl még plusz hozzáadott értéket fog a termékhez hozzárendelni.

    "ennek a mecsnek még közel sincs vége, épp, hogy a ps3 eladások is erősen besegítettek a Blu-ray -mostmár feltételezhető- győzelméhez"

    Ez nem magyarázza azt, hogy a ps3 előállítása kb 1,5x annyi, mint amennyiért te megveheted. Blu-ray lesz a befutó, akkor annak a profitjának jelentős része fogja pótolni a több miliárdos ps3 veszteséget.

    "Ezt nem tudom honnan veszed, de ha igaz is, annyira minimális a különbség, hogy nem is számít."

    Úgy látom Ppeter már meg is erősítette állításomat. Az ő szavára meg érdemes adni, de nézz utána, télleg sokkal olcsóbb átalakítani mostani dvd gyártósorokat, mint komplett újat venni a Sonytól...

    Hidd el neked is sokkal jobb lenne ha HDDVD lenne a nyerő formátum, mivel a Blu-ray semmivel nem tud többet, mint a HDDVD, maximum gb-ban tud többet...viszont jön a 2nél több rétegű hddvd..és akkormár ez sem lesz érv a blu-ray mellett.

    1. Teljesen új technológia = + ktsg neked
    2. Blu-ray formátum egy kézben van = monopólium = +ktsg neked
    3. Nehéz előállítási feltételek = lassabb fejlődés, disztribúció = +ktsg neked

    Nekünk usereknek nem a formátum a lényeg, hanem az adat ami rajta van (HD film elsősorban). HDDVDvel jobban járna mindenki, kivéve a Sony.

Új hozzászólás Aktív témák