Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz DraXoN #45 üzenetére

    Futtatás közben nincs gond. FHD mellett megvan az átlag 60FPS. De azért szerkesztés közben kellene egy kis plusz kraft. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz DraXoN #65 üzenetére

    hol lehet venni felár nélkül?:)
    series x és ps5 ára is 185e ft lenne - ft gyengülésével legyen max 195e -
    ps5 sehol nincs - én legalábbis nem látok -
    series x drágábban
    one x-ből 14x ezertől látok elérhetőt
    legutolsót boltból vettem 100e-ért játékkal:)
    ps4 pro az van 11x ezertől

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz DraXoN #67 üzenetére

    ez jelenti a nincs fogalmát
    a van nálam azt jelenti amikor a hét minden napján elérhető valami sok boltban
    néha vannak kivételek, alzán volt anno rx 570 pulse 4gb 43e ft-ért, sokszor játékokkal, miközben mindenhol drágább volt játék nélkül is
    az csak egy bolt, de nem sarki fűszeres ( : és ha akart valaki venni tudott, ha 10-et akart akkor is tudott, ha 100-at akkor is, nálam ez az elérhető és van kategória
    amikor nagyjtózni kell valamit és vadászni, meg néha feltűnik, aztán eltűnik az egyet jelent, hogy nincs belőle legyártva elegendő mennyiség
    és persze ahol van készleten emiatt meg is tolják az árát sokszor, mert úgyis elviszik drágábban ha kell
    tegyük hozzá mo-n azért nem apró kategória a 185e ft, és így sincsen új konzol
    alzánál vesznek fel előrendelést x-re 185e ft-ért...márciusra:) ps5-nél dátumot sem írnak
    amíg nem áll hegyekben series x és ps5, addig az amd saját motyóit alig tudja gyártani ami még inkább vga dráguláshoz vezet, mert még kevesebb kerül a piacra
    26x ezer ft-ért ütötem le alzán megjelenéskor a 6800 xt-ből fe-t, nekem törölték, de volt aki megkapta, azok a kártyák most 400-450e körül mennek..illetve mennének, ha elérhetőek lennének ( : de még qrva drágán sem lehet venni
    nyárra datálom mire nagyjából helyreáll a "rend", kivéve ha addig a bányászda meg nem borul
    konzolok meg tavasz végére, talán addigra az amd utoléri magát
    addig meg lehet bosszankodni ha valaki venni akar valamit
    előbb alzára felkerült egy sima gtx 1650, valami gigabyte, 12x ezer ft-ért
    már elvitték

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák