Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz gbors #880 üzenetére

    Csak kiváncsiságból... mi "rángat" neked? Mert erről egy gém jutott eszembe:

    "Van egy játékom. Idegennek hívom. Ráülök a kezemre és ha teljesen elzsibbadt kiköpülöm magam."

    Viccet félretéve fogalmam sincs miről beszéltek. Nekem semmi gondom nincs egy 6870-el. Mellette a CPU egy i7860@4GHz. Ne kérdezzétek miért van a CPU húzva. Fogalmam sincs, miért kergetem. Megszokásból.
    Viszont AMD feldobta a minap, hogy elérhető újabb, frissítsem a drivert. Erre feldobta a hetes sorozathoz készült drivert és apró kockás lett vele a játék, mintha ramhibás lenne a VGA, tehettem vissza a régit. Ez volt az első kibacás AMD-től kb. mittom vagy 2-3 éve, amúgy nekem soha semmi gondom nincs. Kizárásos alapon csak a hűtés lehet, mert nekem a VGA-kon is víz szokott lenni.
    Volt 2x 5770, 460, most 6870, szóval ezen a teljesítményszinten rugózom egy ideje és mindegyik megoldás tök stresszmentes volt. A 460 volt egyedül lassabb, mint gondoltam. Egy 1GB-os Gigabyte Windforce hűtős kártya volt, de valahogy akármit csináltam vele lassabb volt, mint az 5770CFX vagy a 6870. Húzva is. Mindkettő veri OC-van a referencia 5870 teljesítményét. Igaz egyedül a 460-on maradt a léghűtés, mert kicsi volt a blokk a GPU-ra, de léggel is felment rendesen, de valahogy szerintem túrót nem ér annál a tuning, ott valami más a baj. Nem nagyon éreztem játékokban a különbséget.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák