Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    Ez tényleg egy kínszenvedés.

    Irodai használatra szerintem teljesen alkalmatlan egy iOS eszköz a nyilvánvaló korlátoltságai miatt szoftveres és hardveres téren is.

    Ez az 5 oldalnyi kínszenvedés, amik között pl jailbreak is emltve van csak hogy egeret használhasson az ember (és még így sem lehet megoldani), meg ezernyi sok tízezer forintos kiegészítő, ami mind legfeljebb félmegoldást ad a valódi problémára és ezekkel is kínszenvedés az alapfunkciók teljesítése is.

    Szóval aki komolyan akar dolgozni és hordozható eszközt akar, egy közepes méretű (15" +) laptop a minimum.
    Ha pedig mindenképpen olyat akar ami táblagép is (ennél a pontnál az igazán komoly munkát igazából már el lehet felejteni szerintem), vesz pl egy Asus Transformer Prime-ot (vagy Infinity-t, vagy Padfone-t, stb), ami a dobozból kivéve mindent tud, és sokkal többet, mint egy iPad valaha tudhat akár 5 oldalnyi hekkelés után is. De ez csak az én véleményem.Szóval lehet egy triciklivel is indulni a tour de france-on ha eléggé átalakítja az ember, de nem egyszerűbb egy normális biciklivel indulni? :U

Új hozzászólás Aktív témák