Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz attila9988 #275 üzenetére

    Csak egyetlen dologra reagálnék (felesleges a szájtépés), méghozzá a "magától" működő feltöltőprogramra.
    Figy, én már számtalan dolgot feltöltöttem, számtalan helyre. Igaz, felhőbe még nem. Általában a következőképpen zajlik (mondjuk webes felületen). Felmegyek az adott weblapra (ha kell bejelentkezek stb.), kiválasztom a Feltöltés gombot, kitallózom a feltölteni kívánt állományt, rábökök a következő gombra (Ok, Feltöltés indítása, bármi), és mehetek a dolgomra: a gép forog, az alkotó pihen. Korrektebb megoldásoknál egyszerre több állományt is fel lehet tölteni. Ftp-n keresztül pedig egy sima fájlmásolás szintjén van a feltöltés. A lényeg: a feltöltés időtartamából - a feltöltendő adatmennyiség és a feltöltési sebesség függvényében - elhanyagolhatóan kicsi az a rész, ami személyes közreműködést (klikkelgetést) igényel, a többi megy magától. Hogyan használnám? Nyilván összeszedném, hogy mit akarok feltölteni, és elindítanám a feltöltést. Az elején, amíg az összes meglévő cuccot felnyomom, nyilván több gépidő kellene (ami meg nem igazán hat meg, ha a háttérben nyomom pl. a Civilization aktuális részét), utána pedig már csak az újonnan létrejövő állományokat kellene feltölteni.
    Nem értem, mi a problémád ezzel. Neked csak úgy működik a feltöltés, ha közben köröket rajzolsz az egérrel, netán mantrákat kell olvasnod hozzá, vagy mégis, mire gondolsz?

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák