Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz ecsz #304 üzenetére

    RAM disk-es cache annyival jobb mint a böngészőé, hogy akkor is megmarad ha újraindítod a böngészőt. Persze a gép újraindítását nem éli túl az sem... Meg persze a RAM disk akkor is foglalja a memóriát, mikor nem fut a böngésző. Szóval igen, ellentmondásos a dolog.

    Az meg hogy mi garanciális és mi nem... Egyrészt ha valami tönkremegy, az garanciális időn belül is szopás, főleg ha a tönkrement eszköz nélkül nem tudsz dolgozni. Másrészt, nem tudom hány év garancia jár melyik típusra, de ha csak 1-3 év, akkor nem vigasztaló, ha pont utána megy gajra a cucc. Másfelől persze elég vicces dolog, hogy kíméljem egy rendszer fő partícióját az írástól... Ugye az OS szemszögéből szép lassan csökkennie kéne az SSD-s meghajtó méretének, és kész. Aztán ha már nagyon kicsire kopott a cucc, és nem férek el rendesen, veszek újat. Így kéne mennie, de gondolom ez még így nagyon nem megy, vagy gondolom nem "simán" (bad sectorokként lesznek jelölve talán a már pótolhatatlan "kopások"?). Ezért is én kicsit úgy vagyok ezzel az SSD-vel, hogy majd 5-10 év múlva meglátjuk befut-e, addig inkább maradjon a hardcore buherátoroknak. Eleve, hogy a Win-t mennyit kell piszkálni hozzá... pfff. Nagyon új még ez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák