Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    Itt van még pár fénykép is [guru3d link], ami egy picit jobb minőségű, mint a videó.

    Ill. jó látni, hogy megjelennek a korábbi 3dmarkokból ismert helyszínek, objektumok különböző formában.

    (#24) Dilikutya: például. Az említett Valley is látványos, nézhető.
    Nyilván nem kell ezt rendszeresen nézegetni, de ha már kijön egy ilyen, az ember szívesen megnézi.

    A pontokra meg verjék a vérpistikék.

    Mondjuk én tegnap vettem egy új vidkártyát, így sok idő után azért elővettem, lefuttattam, hogy megnézzem, hogy kb. mennyi gyorsulásra számíthatok. (persze, teszteket már vásárlás előtt nézegettem, de azért az ember gyakorlatban is kíváncsi). Meg persze mivel ezek a benchmarkok jól néznek ki, amik korábban nem futottak jól, azt szívesen megnéztem most élvezhető fps-sel.

    (#14) Z_A_P: Gondolom arra az időszakra utal, amikor annak ellenére, hogy nem tehettek semmiről, a vga piac szereplőinek trükközései, a benchmarkokban való csalásaiból a Futuremark jött ki szarul, az ő hírneve csorbult, pedig nem is ők voltak a hunyók.
    Azóta kínosan ügyelnek, hogy ne csak pártatlanok legyenek, hanem annak is látsszanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák