Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz -Skylake- #13 üzenetére

    Ma már semmi értelme komplexen márkát megítélni. Simán csinálhat az Asus is komolyabb üzleti gépet, ez a B8340U tényleg várakozáson felül össze volt rakva, járt nálam anno olyan Samsunkg is, amin csak pislogtam, hogy mit keres egy ThinkPaden a logójuk és láttam már olyan HP-t, meg Dellt és Lenovót is, amin eléggé elszomorodtam.

    A memória témában ugorj neki légy szíves, még egyszer a cikknek, vagy ne csak a belső képe alapján köveztess. A B8430U-nak kétcsatornás memóriavezérlője van. Az alaplapon van 4 GB - ahogy a cikkben is írtam, de a képen nem látszik - ami további 4 vagy 8 GB-os modullal bővíthető. Az Intel rendszere nem azonos kapacitású modulokkal is tud dual channelt, ez a gép konkrétan 24 GB/s körüli memória írás-olvasást hozott dual channel DDR4-2133 15-15-15-36 CR2 beállításokkal.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz tecsu #33 üzenetére

    Bár nagyon a munkaállomásság határán van, ThinkPad T460p teszt lesz nemsokára.

    Amit írtál a kategóriákról, nem mindig igaz. Pl. mindenféle területi képviselők a tibicsokitól a szántó-vető gépekig folyamatosan járják az országot (világot), egy olyan szintű strapát, amit náluk használat közben kap egy gép, a konzumer, műanyag házas modellek nem bírnak ki, illetve nem is adnak rájuk több év garit, valamint a szervizhátterük sem olyan. Ellenben egy vékonyabb, de azért nem papír ThinkPad, Latitude, EliteBook, Lifebook vagy egy ilyen Asuspro éppen jó lehet nekik. Szerintem legyen csak mindenféle notebook, hívják őket ahogyan akarják, és hagyják a felhasználóra (vagy a cég IT-sére), hogy eldöntse, melyik kell neki, ne akarja ezt valaki más megmondani.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák