Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz Kasya #111 üzenetére

    Az a tesztben lévő CLEVO W230ST valószínüleg nem Arctic extreme 4 hűtőpasztával volt szerelve és valószínüleg még kifforatlan korai BIOS-szal rendelkezett! Olvastam én is azt, meg olvastam más teszteket is róla, csak Sager név alatt!
    Mondom, hogy tuningolva 78 fok fölé soha nem megy még kombustor alatt sem, különben visszavenném az órajelét! És ha nem játszol, a ventije teljesen zajtalan, csak játék vagy terhelés alatt kapcsol be! Ott meg nem mindegy, úgysem arra figyelsz! És mondom olyan moddolt BIOSom van, hogy mindent át tudsz állítani benne, például ram órajel, késleltetés, időzítés, proci magokat le lehet tiltani, proci órajelet emelni, mint egy asztali alaplapban! Akku mendzsmentet, ventillátor kezelést stb...! Ki tudom abszolut kapcsolni a ventit, ha például úton vagyok és nem terhelem azt is BIOSZból!
    Egyébként olt Aienware M11X-em és az sokkal forrófejűbb és hangosabb volt sokkal, de sokkal gyérebb hardverrel!

    [ Szerkesztve ]

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Új hozzászólás Aktív témák