Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim Tonic

    nagyúr

    válasz TazLeacher #120 üzenetére

    Mindenki Freezer 7-tel jön, de azért ez így sánta. Most adtam itt el, még kint a hirdetésem. A Black Edition Phenom II-m (965) 80C-ra bírta lehűteni, míg a 13 50-55-ra leviszi. Ez marhára nem pár fok. Azon a hőmérsékleten már nem halk a Freezer7, és az már nem egészséges szint amúgy sem.
    Erre cseréltem le. Nem ok nélkül.

    Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

  • Lipton

    őstag

    válasz TazLeacher #120 üzenetére

    A más vélemény nem biztos, hogy hülyeség. Én se mondom, hogy hülyeség az egész amit írsz.
    Hogy kinek mi éri meg, azt maga dönti el. Nekem nem éri meg lecserélni a Frezzert erre, mert teljesen hangtalan ezzel is a gépem, az meg nem érdekel, hogy pár fokkal kevesebb lenne. Viszont ha most vennék hűtőt, akkor valószínűleg ezt venném, nem a Frezzert, pont azért mert még normális ára van.
    Játszani se biztos, hogy mindenkinek kényelmesebb nagy monitoron. :)

    A Q9550-et 3600Mhz-en némán elviszi a Freezerem, akkor ez a sokkal nagyobb hűtő nem csak lehet, hanem biztos, hogy elég tuninghoz is.
    Miért gratulálsz hozzá, hogy ezt használom a Q9550-re? Csak leszólni tudod, vagy értelmes magyarázatot is tudsz adni? Nagyrészt alapórajelen használom a gépet (csak nagyobb rendereknél húzok rajta), és 300-400-as fordulat mellett végzi a dolgát. Tuningnál felmegy 600-ig a fordulat ha terhelés van. Mi bajod van ezzel? Meséld már el, hogy egy komolyabb hűtővel mit nyernék? Ha félreértettem és tényleg gratulálsz, akkor semmi gond. :)

    Persze az 5K nem sok, de lehet, hogy valaki azt inkább a házra/procira/memórára, vagy bármi másra költi (neonra :W ), mert ez a hűtő is tudja azt amire kell neki. Pl ha gépet cserélek majd, akkor ilyen hűtőt fogok venni, mert nekem nem ér meg 15-20K-t egy alig jobb borda, felesleges lenne.

    Az érvek nem fogytak el, leírtam a véleményem. Ezt a hangnemet te kezdted, akkor ne fájjon a hasonló stílus. Hidd el ha személyeskednék akkor mást és máshogy írtam volna.

Új hozzászólás Aktív témák