Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Lipton #96 üzenetére

    Ne nekem próbáld meg megmagyarázni, hogy mit tud egy Freezer 7 Pro, többek között olyanom is volt... :U Ezt a +50%-ot ugye nem gondolod komolyan? A szerinte döntesz, hogy kifli vagy zsemle, hogy az egyik 19 Ft, a másik az 10 Ft, akkor az +90% és annyival nem jobb? Egyébként a gyári hűtőhöz képest bármelyik hűtő +100%. És 100%-kal biztos nem jobb...és nem arról van szó, hogy meddig megy el, ha sz@r. Az 50 vay 52 fokos példádból látszik, hogy életedben nem volt egy normálisabb hűtőd sem. Egy jó paszta megfelelő pasztázással hoz -2-3 fokot, nem egy hűtőcsere...megint olyanok osztják az észt, akik "gondolomok" meg "elvilegek" meg "szeritnemek" alapján alkotnak véleményt.... :W

    Speciel egy Freezer 7-est racionálisabb döntésnek tartok, mint a tesztelt hűtőt. Olcsó, gyenge, de arra pont jó, hogy leváltsa a gyári hűtőt (nekem is ez van az irodai gépben). Ennek van értelme.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Lipton #111 üzenetére

    Azt értsd meg, hogy az emberek nagy része nem tuningol, és kurvára nem érdekli, hogy ha kétszer annyiért vesz hűtőt, akkor nyer pár fokot.

    Akkor most magyarázod a hülyeséget tovább? Tehát az szerinted értelmetlen, hogy -pár fokért cserébe dupla annyiért vesz valaki hűtőt? Akkor magyarázd már meg - légy oly kedves - hogy akkor mi a racionalitás a tesztelt hűtőben egy Freezer 7-el szemben? Közel dupla annyiért - pár fok? Ez ésszerű?

    Ez a hűtő az árához kéepst nagyon jó, egy alapórajelet processzort hang nélkül lehűt, és még tuningolni is tudsz vele ha kell.
    Egy alapórajeles processzort egy Freezer 7 is lehűt. A tuninghoz meg elég lehet ez is. Játszani is lehet egy 15"-os monitoron 7600GS-el....csak nem ugyan az a végeredmény, mint 24"-on egy 5870-el...

    Ahhoz meg, hogy egy Q9550-hez Freezer 7-et használsz, külön gratulálok.

    Az 50%-ot komolyan írtam, mi bajod van vele? Más ember másra költi a pénzt mint te.
    10K-s összeghatár környékén %-ban mérni....ez vicces. Ezért kérdeztem a zsemlét. (Vajon a sajtos kifli hasznossága valóban 600%-al több, mint a zsemléjé? Mert én nem úgy nézem, hogy 600%-al több, hanem úgy, hogy +60 Ft...)

    A pasztázás szóba se került.
    De, én hoztam szóba. Ugyanis hűtő vs. hűtő között 2-3 fokot említesz. Ami vicc.

    Te ne oszd az észt, mert a végén még elfogy.
    Elfogytak az érvek, jön a személyeskedés? :U

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák