Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4ni

    őstag

    válasz Sógi #1543 üzenetére

    A BT fülest szakaszosan használva, de igen. Ennyi jön ki. Nekem ezért volt kellemes csalódás. Persze van aki egész nap mortal kombatozik (az gyilkolja az akksit ios-en) , vagy pokemonozik de így sem gyenge. Számtalan tesztet láttam, az s7 edgeről és több telefon akkus tesztjéről. Amiben a edge és a plus volt a legjobb (bár gyakran a s7 edge vezetett) . Sajnálatos módon ezekben a tesztekben gyakran elfelejtik,hogy a készülék gyakran készenlétbe is kerül, ami androidnál (főleg az újabb verzióknál) elég durva merülést produkál a play szolgáltatások-android rendszer miatt, tulajdonképp az akksi és cseregarancia miatt váltottam . Az apple szolgáltatások csak hab a tortán, ugyanis előfizettem a musicra illetve vettem icloud tárhelyet melyek nagyon-nagyon jól működnek, és szimpatikus az egész felület-kínálat. A tartozékok piacán ugyebár az iphone általában a legelső amihez tokot, vagy akár kábeleket-lencséket készítenek. Cserébe viszont nem vízálló, nincs qi töltés, viszont van baromi magas ár természetesen a kifejezetten nevetséges forgalmi adónk-artisjus miatt. Nagyjából összefoglaltam miért vagyok még mindig apple felhasználó, és remélem ezzel tovább húzom mint 2-év,hűség miatt ;] :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

  • *Mukeey*

    addikt

    válasz Sógi #1543 üzenetére

    6s+nak az egyik legjobb az akkuja az összes telefon közül,ami hasonló méret(3000mAh).Gondolom az ios optimalizáltsága miatt.

    iPhone 15 Pro, Mi Pad 5

Új hozzászólás Aktív témák