Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CharlieDrop

    veterán

    válasz tylerddd #10199 üzenetére

    Mi?

    Következő, Mac-en megvettem az iMovie-t, rendesen olyan accountal ami business. Erre kaptam tőlük egy olyan számlát, ami az én nevemre szólt, nem a cégemére és az ÁFÁ-t is tartalmazta.
    Ez a jelenleg hatályos magyar jogszabályok szerint nem elszámolható, céges számlaszámról nem kifizethető.
    2 hónap kanosszajárás magyar Apple-nél, amjd kiderült, hogy hiába app store az iTunes szoftvere az másik cég.
    Írtam nekik ők meg mondták, bocs nem áll módunkba cégre szóló számlát adni, mert nem vagyunk benne a Volume Purchase Programban. Igaz, hogy enged céges accounttal vásárolni és így az EU direktívákat megsérti, de kb. tojnak rá magasról.

    A magyarok nagyon rendesek voltak, megtettek mindent amit lehet, de itthon nincs iTunes support, az Apple support meg ugyanannyit tehet, mint én, ír nekik, vagy felhívja őket.

    @(#10200) B-L-A-C-K:
    Cégre szólót nem kaptam, tanácsolták, hogy a kapcsolattartóhoz írjak cégnevet, de akkor is ÁFÁ-val növelt számlát kapok, ami ugye a jogi személyiségek közti közösségi értékesítés elvei szerint nem lehetséges. Így a NAV ,megbüntet, ha meglátja könyvelésben a számlát.

    [ Szerkesztve ]

    Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Új hozzászólás Aktív témák