Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Ulkesh #145 üzenetére

    Eltévedtél, segítek.

    Elolvastam minden iPad kapcsán. Az összes hazai "so called" webceleb blogger ajnározását, az index istenítését, mindent. Bocha nem. Ő megírta a cikket úgy, hogy most van. Én meg még be is fenyítettem, hogy rossz a hozzáállásod, nézd meg x és y és z mennyire másképp gondolja. Aztán átmentem hozzá, meg levittük a gépet a Vaskapuba (ahová bárki jöhetett volna, te is), és rájöttem, hogy ez tényleg egy üres, felesleges lufi, aminek egyszerűen nincs helye sehol sem a saját, sem az általam ismert háztartásokban sem.

    Ennyi. A cikkhez egy bekezdést tettem hozzá, azt dőlttel olvashatod. Nekem sokkal sarkosabb a véleményem, mint a szerzőnek, mert engem még pluszban idegesít, hogy az emberek szerintem hülyék, és erre a készülékre azt mondják, hogy ez milyen baromi jó. Miközben nem.

    Az iWork meg jó sokba kerül.
    Örülök, hogy megkínzod magad iPhone gépeléssel, gratulálok. Attól, hogy te ezt valami szent hitvallással meg bírod oldani, attól még az iPad nem alkalmas hosszabb szöveg bevitelére (ékezet nélkül), mert szar tartani, ha meg leteszed, akkor meg pont az a kafa üléshelyzet bukik, amit az isteni Steve oly lezserül öltött magára a bemutató alkalmával.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák