Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz masholnap #977 üzenetére

    Ezzel én is találkoztam már. Most nagyon fellelkesedtem, hogy veszek egy tabletet. Pont volt akció a Miskolci Mediaban ,hogy -15% a tablet Z-re. De nagyon elbizonytalanodtam.

    Ott voltam és vagy fél órán keresztül nyomkodtam mind a kettőt, tablet z-t és egy ipad 4-et. (Majd leírja valaki, hogy az Air-ben is így van-e.) Már az ipad 2-n is volt ilyen ,de a 4-en is, hogy rányomok és semmi. Kollégám kezén is észrevettem az i5s-nél ,hogy nem mindig veszi be elsőre és már kettőt nyom rá valamire sokszor reflexből. De akkor lehet ,hogy mert erősebben nyomja ő is. A másik amitől agyvérzést szoktam kapni, hogy alvóból felkelt az ipad Safari hyper smoothon betöltött (A z-n a chrome nem volt ilyen gyors) elkezdeném beírni a weboldalt, erre meg csak az első két karaktert jeleníti meg majd eltelik 4-5 másodperc és akkor megjeleníti a többit is amit írtam. Illetve volt még olyan ,hogy bele akartam zoomolni az engadget oldalába és nem engedte. Aztán hirtelen ránagyított. Majd mozogni akartam jobbra vagy balra és semmi. Majd kizoomoltam és engedett mozogni.(De kiállítási darab volt, lehet hogy valaki valamibe belenyúlt vagy nem tom.) Ez még Air-nél fennáll ?

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák