Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Kolbi_30 #858 üzenetére

    Nyilván azért van 8,1 millió feliratkozója (ami növekszik), mert a kutyát nem érdekli a véleménye és ezért kap meghívásokat különböző gyártók által szervezett eseményekre is mert ugyan csak nem kíváncsi rá senki. A szponzorokról nem is beszélve.

    A hozzászólásomhoz visszatérve pedig azt tettem közzé, hogy szerintük milyennek kellett volna lennie a Radeon VII-nek.

    Oké, hogy az AMD (hirtelen nem ugrik be melyik munkára szánt selejt kártyája kerül újrahasznosításra Nvidia-nál játékos kártyaként) professzionális kártyaként el nem adható hibás GPU-kat tolja le a játékosoknak szánt verzióban, de attól még ez nem egy ütőképes termék az ára és teljesítménye miatt. Limitált darabszám ide vagy oda.

    A fogyasztásról és arról, hogy a referenciától eltérő variánsok nem lesznek már nem is beszélek részletesebben.

    Az hogy az Nvidia benézett valamit azaz ő saruk. Majd javítják. De remélem azért említed mert téged fenyegetett az a veszély ha veszel egy RTX 2080 Ti-t akkor előjöhet ez a hiba.

    (#859) hajbel

    Én nem mondtam semmit, csak beraktam egy képet és egy tesztet, hogy szerintük mi a helyzet.

    Digital Foundry, Gamers Nexus és Hardware Unboxed azok akiknek szívesen olvasom-nézem a tesztjeiket.

    (#860) Pug

    Én csupán az ő elképzelésüket tettem közzé. Egyel több vélemény, mérés és konklúzió.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák