Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Noukoum #96 üzenetére

    Te olvasási problémákkal küzdesz?

    120 kilométeres útra nem mertem elindulni. A 130 kihívás volt neki így inkább 120 az a sebesség. Nyáron ha csak használtad és nem figyelted hogy mindig kigurulj, mindig regeneratívan fékezz és csak úgy stb, ha nem reálisan használtad, akkor tudott 240 - 280 km körül. Már ha nem mentél autó pályára, mert ott kevesebbet. Télen a használhatóság határát nem hogy súrolta, annyira alatta volt nem is látta hol a határ. Minden este töltöttem, minden reggel 100%-on volt és volt olyan nap minden héten többször hogy húúú ezt nem tudná, akkor benzines. Mind ezek mellett olyan alap(nakhitt) funkciókat nem tudott ami a régi 20 éves Volvómban is alap volt. Okos autónak álcázta magát, közben inkább volt ostoba. Egyszer a Renault küldött ki egy pendriveot újratelepíteni a kocsit mert elszállt mindene. Minden kijelző és gomb elfeketedett. Menni ment, de annyi, hogy tölt e, mennyivel mész az semmi. Így nem mertük használni. Felhívtuk a Rönyót ááá ez ismert hiba, küldünk egy újra telepítő pendriveot. Aztán újra raktuk mint a windowst. Csekély 2 hét várakozás meg 4 óra telepítés volt.

    De mégegyszer és utóljára, én elfogadom hogy valakinek jó és illeszkedik a mindennapjaiba, nekem nem. Meg sokan másoknak sem. Most még. Sokkal több pénzért sokkal nagyobb szopás és megkérdőjelezhető szuper zöldség. Ez az én véleményem/tapasztalatom.

Új hozzászólás Aktív témák