Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Egyébként ez most mire is jó? :)
    Semmire kb :), Egy 1080P film mérete kb 10-15Gb. Ebből egy sem fér rá, ráadásul a fat 32be meg végképp felejtős. Ahhoz hogy filmezni lehessen rajta, állandóan adatot kellene másolni rá, de az is korlátozott.Ehhez kell venni egy tárolót akár hálózatit vagy egy kisebb pc-t. Ezeket az összeget össze adja z ember, akkor rájön, hogy egy HTPC-vel jobban jár árban és tudásban. És kb ennyi is a vége. megint egy olyan kütyü mivel lehet szennyezni a környezetet, megveszik, akik nem tudnak akarnak gondolkozni.
    Netezésre ennyi pénzért tabletet kell venni és jóval kevesebbet fogyaszt mint egy Tv.

  • csongi

    veterán

    válasz #79335424 #35 üzenetére

    A tecső nem érdekel. Ugyan akkora adatforgalom mellett, inkább letöltöm, mint online nézzek filmet.
    Amd APU E350. Koros elmúlt 3 éves, nem mai gyerek már de még most is lejátszik mindent, kivéve 3D, de nincs is hozzá megjelenítőm.(3 év múlva egy ilyen bigyula mit fog lejátszani :D ? 26K meg kimondott rablás érte Ennyire nem drága HDMi jogdíj, A többi paraméter meg, pfff.)Ez van összekapcsolva egy, tv-vel. Ha filmezek megfelel, ha zenélek megfelel, ha el akarok érni távolétemben számomra fontosabb dolgokat, arra ott van a felhő, az 50giga tárhely bőven sok is nekem. És nem vennék semmi ilyen pendrive akarámit helyette.
    Nem érdekel a nas, már gondolkoztam raja, de nekem nincs létjogosultsága, mivel a gép naponta max 4-5 órát megy, erre nem kel nas meg távoli elérésre meg ilyenekre. Ez az itthoni átlag, és ehhez puritán az a kis okosító akármi, de felesleges egy nas hálózatot is megtanulni vagy beruházni rá, hogy ez a kis valami használható is legyen .
    A következő is APU lesz ami ezt váltja, de eltelik még remélem egy év, és nem kell hamarabb alkatrész miatt váltanom.
    A Cisco Tés modem router meg bőven elég. Napközben teljes áramtalanítás van, csak a cisco megy az IP tv miatt.
    De még a böngészést is legtöbbet telefonról intézem. Amit ez az izé tud annak 80% egy középkategóriás telefon tudja, 30Ezerért.
    Ettől nem lsz okosabb a tv, csak nagyobb villanyszámlával lehet netezn. Filmezni, meg ilyennel vicc :)
    32 bites rendszer, Fat32, elég mókás a mai világban már. Adat tárolása lószarjóska, külön adatárló kell hozzá nas, vagy pc, vagy akármi.
    Egyébként ha MS nyitott szemmel jár és észre veszi ezt a piaci rést, és elkezdi a windows rendszerű média lejátszókat ontani, rendesen beékel a piacra, és hamarabb meglenne a mobilágazatban is az áttörés.
    50K környékén már olyan média lejátszó mini pc-t tudna adni ARM alapon hogy csak ihajj. Nah akkor arra váltanék.Egy 64 bites ARM-al már az AMD APU részlegét is kihalásra ítélhetné.

    [ Szerkesztve ]

  • csongi

    veterán

    válasz interstate76 #38 üzenetére

    Az okostévé szülte.
    Ha nincs okostévé reklám az arcodba tolva, akkor eszedbe sem jutna okosítót venni. Szezon a faszommal mi?
    Ne is önts harangot ha nem értesz hozzá.
    Ja nincs okos tv-d! Nem baj akkor el lehet adni az ilyen okosítót, úgy is kidobhatod egy év múlva a picsába, szart sem fog érni. Optimalizálatlan a világ, mikor lesz ezen frisseb android vagy bármi ilyesmi szerinted? Flash oldalakat mi játsza le?
    Ez meg az én véleményem, és ne mondtam, hogy te ne vegyél, vagy nem írtam olyat, hogy, ne vegyen bárki is.
    Olvasd már el. Neked ilyen van, használd, de nekem akkor se fog semmit érni, és egy felesleges szemét marad 26K-ért :D Ha ennél többért is adnak ilyet a világon és el is kel,,,,, arra nem mondok semmit, mert megsértődsz.
    Ha meg személyeskedni akarsz akkor hajrá, csak alapszabályt olvad el mielőtt belevágsz ;)
    A küszöbön álláshoz, meg leírtam, amint életképes és elfogadható áron lesz ARM 64bites cucc a piacon, akkor egy olyan mini PC-re beváltok mert az fejlődés és hosszútávon kifizetődő. Ha meg MS oprendszerrel fut, annak külön fogok örülni, és reménykedek, hogy a csempés felülettel meg tudok barátkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák