Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz DRB #8 üzenetére

    Én nem kísérletezgetek, arra van a gyártó. Adja el olyanként ahogy 1.2V-on garantáltan megy (a nyári kánikulában is), és ha az nem valami szutyok érték, akkor akár meg is veszem. Ennyi pénzért lehet válogatni is, megveszem azét a gyártóét aki meg tudja oldani ezt a bonyolult problémát. :)

    (#9) Milka 78:
    Ha "csak" nem működik megfelelően, lefagy, stb. az épp elég indok arra hogy ezt ne (egyébként pont azért mert a memveznek sok az 1.2V+ fesz). Örülök hogy nálad épp nincs (még) probléma, de ez olyan mint a sínen alvás: amíg nem jön a vonat, nincs gond. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz DRB #24 üzenetére

    Persze, nem kell betartanod semmilyen szabályt, végülis jó lesz a 220 is az 1.2 helyett... Az a topik nagyon hozzáértők topikja lehet ha ilyen "nem lesz semmi baj mert még nekem se volt" nagytudású emberkék osztják ott az észt. :D

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz DRB #26 üzenetére

    Akinek nem sikerült valamit felfognia, az te vagy. Leírta Abu, leírta az Intel, de te jobban tudod. Mondjuk a haverjaid se állnak jobban, de az most mellékes. Beleolvastam a "szagértői" topikba, az egyik szerint "nem lehet itt probléma, mert nálam se volt", a másik meg "a többit leszarom, van rá gari" mentalitással próbál megbírkózni a fizika törvényeivel. Ezek után nem csodálkozom hogy miért szorul be heti rendszerességgel kamion a gyorsforgalmin a híd alá, ott is azt hiszik hogy a 4.5 méteres kamion jó lesz 4 méteresnek.

    (#27) -Gabesz-:
    Az a vessző még mindig ott van...

    [ Szerkesztve ]

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz DRB #54 üzenetére

    A logikád már indulásnál megbukik, a fesz tartalékot csak te feltételezed, miközben prociról procira változik melyik mennyit bír. Nem véletlenül garantál az Intel annyit amennyit, ami afelett van az akár 0 is lehet. Mint az órajel. Ami még adott példányon belül se állandó, nem mindegy hány fokon próbálkozol. Télen megtuningolod, éppen jó, nyáron ugyanaz már elfüstöl. Az Intel pedig arra ad garanciát ami valós körülmények közt előfordulhat, tehát a kánikulában is kibírja. És így a helyes, nekem ne kelljen parázni attól hogy mire hazajövök leégett-e már a gép.

    "Abu :D, az mondja, vagy sikerül átmenni ekkora kamionnal vagy nem, ez a sofőr felelőssége(ezek a „sofőrök” általában a „K”-s procit vásárlók), na ez az itt már nincs garancia semmire rész."
    Én is ezt mondom, ha néha olvasnátok is, már eddig se lett volna kérdés. De amíg ti a szerencsés kivételekből próbáltok általánosítani, addig én, az Intel, Abu, mindenki aki kicsit is ért hozzá, pont fordítva.

    Nemtom mi bajod a #4-essel, tudtommal az X99-es lap (illetve a belevaló proci) elviseli az 1.35V-ot az Intel szerint is, ezért teljesen jó amit írtam hogy oda megfelelő ez a RAM.

    "Viszont te tudatosan kvázi lehülyéztél sok PH!-s kollégát"
    Én? Megtette az saját maga, amikor abba a topikba belinkelte saját szegénységi bizonyítványát, majd jöttek bégetni a "garancia úgyis van, hol érdekel engem ha tönkremegy" haverjai.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák