Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz FіkuszKukіsz #459 üzenetére

    Igazad van, tényleg inkább bloatware mint chatprogram. Használjuk mi mindenre, már amikor működik.

    "rengeteg olyan hasznos ficsőre van ami egy vállalati környezetbe nagyon jól jön"
    Papíron nagyon szép, én is tudom, hogy mire való.

    A valóság mi?
    Egy i5 megáll a képernyőmegosztás funkciójától. De úgy néha csontra. Mármint olyan szinten belassul hogy a hajam tépem. Az audio beállításaival rendszeresen probléma van, állandó problémát jelent a meetingekbe bemászás, mert eldobálja az audioeszközöket. A képernyőmegosztás funkció nem mutatja az admin jogot kérő ablakokat.
    Videohívás szerencsére le van tiltva, bár az még a 2010-es kliens idejében működött, az még valamivel normálisabb cucc volt, de sajnos már a 2013 a standard.

    A másolás funkciót fentebb részlteztem, alapbeállítás hogy össze-vissza másol a beszélgetésekből. Altgr+v-re betesz egy @ jelet, meg a vágólap tartalmát :D NEM Ctrl-v-re, Altgr+v -re.

    Hasznos feature pl. a hálózati kapcsolat random elobálása is (közben minden más hálózati forgalom remekül működik). Az általános sebességéről nem beszélve.

    Igen, integrált Office szolgáltatások nagyon hasznosak, ha az általános színvonala meg ez, hogy arra sem jó, amire integrált Office szolgáltatások nélkül használná a mezei enterprájsz user. És a 2013SP1 telepítője 1Gb. Az ára meg, mivel nagyvállalati cucc, nem kicsi.
    És sajnos a kliensét supportálni nekem kell. A usereim egyenesen imádják.

    (Azt majd' elfelejtettem, hgy új felhasználó esetén 10-ből vagy 5x nem engedi be - mellette az Outlook vígan bejelentkezik - és a szerveres bandát kell zaklatnom, hogy rúgjanak rá az accountra.)

    Na most akkor nézd meg hogy mit tud a Skype (pl. a MS akvizíció előtti verziói).
    - Videohívás : pipa
    - Audiohívás : pipa
    - Fileátvitel : pipa
    - Chat : Pipa
    - Képernyőmegosztás csak az újabbakban van (de ezt 86 ingyenes megoldással meg lehet oldani)
    - Valóban, nem veszi át a státuszod az Outlookból.
    - A fentebb leírtakat stabilan tudja

    Ha MS programról van szó, akkor az offnak minősül egy windózos topicban?

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák