Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz Z_A_P #56 üzenetére

    Én sem értem, nekem már ezelőtt 10 évvel is kevés volt a DVD minősége, a 720p az aboszlút minimum amit hajlandó vagyok nézni már nagyon rég óta.

    Az is furcsa, hogy az üzletekben dugig állnak a polcok a DVD filmekkel, míg BR-ből esetleg néhány népszerűbb címet lehet megtalálni (vagy valami nagyon régi/kifutott darabokat horror áron). Értem én, hogy nem adnak el olyan sok BR-t, de ha nincs megfelelő ajánlat az ilyen filmekből akkor nem kell csodálkozni, hogy senki nem veszi (vannak népszerű címek amelyekre hónapok vagy évek óta vadászok, és errefele senki nem is hallott róluk, esetleg Ny-Európában kapnám meg, nyilván magyar felirat nélkül, persze DVD-n mindet meg lehet találni de az kell a halálnak :D ).

    Szerintem azon kéne dolgozni, hogy a BR árak végre lejöjjenek a DVD-k szintjére (a standard 1080p BR-ről beszélek, az UHD lehet drágább) és minél jobb ajánlat legyen kontentből. Ezzel szemben legtöbb bolt még mindig a DVD-ket részesíti előnyben, egy olyan médiumot ami már régesrég halott kéne legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák