Hirdetés

Aktív témák

  • bocX

    tag

    indexet az előttem szólohoz véleményezném.
    sztem motoros autós viszonylatban az idióták száma fifty-fifty.
    egyébként az utóbbi időben egyre több motorost látok nem szágoldozni.
    alapjában véve pedig...a közlekedési morálon kellene változtatni.

    hogy a cikkhez is irjak. az eset lakott területen belül történt, a csészealj az 50-el mindenkire vonatkozik, és itt jelen esetben tuti nem volt meg a betartása, de gyanítom nem is a duplájával ment, hanm még többel....

    sz`al mindenki mérlegeljen...ha valaki száguldozik, és felkeni magát a villanyoszlopra, árokba, fára...az engem nem érdekel ...de ne veszélytesse mások életét.
    én sem tartom be mindig a szabályokat, ha közlekedek, de körültekintően megyek.

    szerk. jó pár évvel ezelőtt eset. építettték környékünkön az elkerülő utat. kanalas gép vezetője körbenéz, sehol senki. kitoltat(na), de addigra fordult egyet a markoló 180°-ba. motoros 200+ -al jött. észre sem vette...semmiből. hát nem mondanám mi lett a végeredmény..durva.
    de természetesen megvan a másik oldal is. autós ittasan ment ki közútra, kihajtott lakott területen kívül a szabályosan közlekedő motoros elé. motoros szerencsétlenül esett, meghalt. szal van mindkét oldalon bőven mit javítani.

    szóval a közlekedésünkön kellene változtatni (legyen autós, bringás, motoros) meg jó néhány szokásunkon, de az már más tészta.

    [ Szerkesztve ]

    sok munka és ugyanannyi lazaság

Aktív témák