Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    A G403 Prodigy-t 4-5 éve használom napi több órát és semmi baja nincs, nem tudom milyen kapcsolók vannak a gombok alatt, de annyira nem is érdekel, a lényeg, hogy nagyon megbizható. Talppal, kábelekkel sincs semmi gondom. Mielőtt ezt vettem, kipróbáltam vagy tucatnyi hypolt Steelseries, Roccat, Asus egeret, de egyik sem fogott meg igazán, vagy formára nem jöttek be, vagy a gombok nem voltak jó helyen, na és játék alatt sem vettem észre semmi extrát.

    A G502 is nagyon jó volt a pár napos próba alatt, de a G403 jobban bejött, a két oldalgomb tökéletes helyen van, mig a G502-nek egyrészt feleslegesen sok volt, másrészt meg attol is tartottam, hogy kicsit közel is vannak egymashoz, kisebbek is, könyebben összejöhet missclick.

    [ Szerkesztve ]

  • Kristof93

    senior tag

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    Na nehogy már az egérben jártas kör mondja meg milyen egérre lehet nekem igényem. G502 és hasonló logitech egerek zseniálisak. A wireless megbízható, tartósak, a sw jól működik, és van elég gomb arra, hogy a billentyűzet jobb oldalát rá lehessen programozni - enter, backspace, escape, delete, nyilak, stb. Nagyon jót tesz a munkának. Játszani is tökéletesen megfelelnek, nem mindenki counter strike-ozik kompetitíven...

  • Tazsam01

    tag

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    A tömeg relatív, én benne hagytam az összes súlyt mert szeretem az érzést ahogy fogom és mert nem fpsre kell.
    Az extra vékony talpakra nincs panaszom, vagy ebbe még nem az volt (talán első széria még gyengébb azt hiszem 14000es szenzorral) mert saját savmart üveg padon használom mióta megjelent és még nem kopott el. Ez még para kábellel volt, a második g502 amit még exemnek vettem szintén, az garis is lett miatta mert a laptop töltő tépőzárja megtépkedte a szálakat ês soha többé nem lehetett kiegyenesíteni, szóval a szövet borításos kábeleknek is van hátránya.
    A kapcsolók se az 502ben se annak idején az 518-asban nem hibáztak nekem, ugyanakkor 3 db örökkévalóságnak tervezett 518asom volt, mindnek a kábele tört annak idején, ennyit az örökkévalóságról. Amit meg dícsérnek, görgőt az 502-be, szerintem az a legnagyobb hibája, túl bonyolított, lötyögős, nehézkes.
    Személy szerint a formáját, a takaríthatatlanságát és a görgőjét nem szeretem egyébként egy kifejezetten jó egér és tartósnak kell mondanom hisz már vagy 6 éve nyúzom, ha nem több. Ha létezett volna már amikor ezt vettem, akkor szerintem a gprot vettem volna a sokkal egyszerűbb forma miatt, de akkoriban nem nagyon volt ennél jobb.

    Szóval amiket leírtál abban is bőven van csúsztatás és az eltelt idő függvényében is sokat változtak a dolgok.

  • SLXalfa145

    újonc

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    Hat nem tudom... Egy Logitech G5 meg mindig megy nalam... 20 eves kb... Kopott, de ennyi. Kapcsolok, kabelezes rendben. A forma orok klasszikus. Kezhez terveztek. Az usb csati kopott ki, az cserelve lett. Most az a melos ragcsalom... Az egyidos vagy fiatalabb Naga es Death adder azota tobbszorosen halott a haveroknal. A gumi reszek kvazi lerohadtak.. Hozzaragadnak az ember kezehez. A kapcsolok meg birtak, a muanyag kopott el hibas tervezes, es igenytelen anyaghasznalat miatt. Ezek utan lehet jonni azzal, hogy mennyivel jobb ma... Nem fogok venni. Egy 502 HERO t hasznalok. Es elegedett vagyok. Bar igaz, a G5 kenyelmesebb es kezreallobb volt.. A tomegrol annyit, hogy mindketto tokig van sulyozva. En azt szeretem, ha erzem hogy a kezemben van valami. 😂

Új hozzászólás Aktív témák