Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tazsam01

    tag

    válasz Synthwave #7 üzenetére

    A tömeg relatív, én benne hagytam az összes súlyt mert szeretem az érzést ahogy fogom és mert nem fpsre kell.
    Az extra vékony talpakra nincs panaszom, vagy ebbe még nem az volt (talán első széria még gyengébb azt hiszem 14000es szenzorral) mert saját savmart üveg padon használom mióta megjelent és még nem kopott el. Ez még para kábellel volt, a második g502 amit még exemnek vettem szintén, az garis is lett miatta mert a laptop töltő tépőzárja megtépkedte a szálakat ês soha többé nem lehetett kiegyenesíteni, szóval a szövet borításos kábeleknek is van hátránya.
    A kapcsolók se az 502ben se annak idején az 518-asban nem hibáztak nekem, ugyanakkor 3 db örökkévalóságnak tervezett 518asom volt, mindnek a kábele tört annak idején, ennyit az örökkévalóságról. Amit meg dícsérnek, görgőt az 502-be, szerintem az a legnagyobb hibája, túl bonyolított, lötyögős, nehézkes.
    Személy szerint a formáját, a takaríthatatlanságát és a görgőjét nem szeretem egyébként egy kifejezetten jó egér és tartósnak kell mondanom hisz már vagy 6 éve nyúzom, ha nem több. Ha létezett volna már amikor ezt vettem, akkor szerintem a gprot vettem volna a sokkal egyszerűbb forma miatt, de akkoriban nem nagyon volt ennél jobb.

    Szóval amiket leírtál abban is bőven van csúsztatás és az eltelt idő függvényében is sokat változtak a dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák