Keresés

Hirdetés

  • Közönségkedvenc Galaxy vált One UI 6.1-re

    ma Ezen a héten sem tétlenkedett a Samsung szoftverfejlesztő csapata.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ConCord

    csendes tag

    válasz dzudzu #197 üzenetére

    Sziasztok!

    Én Telekomnál rendeltem ultrát, asszem 02.22-én, rögtön igényeltem membersben a billentyűzetet, 03.02 írták jogosult vagyok, tegnap kaptam egy emilt, hogy:

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük még egyszer, hogy a Samsung Galaxy Tab S8 készüléket választotta, és hogy a Samsung Members alkalmazásban igényelte a fekete Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Billentyűzetes tok (EF-DX900BBEGGB) ráadás terméket. A rendkívüli érdeklődésre való tekintettel, az Ön ráadás billentyűzetes tokjának kiszállítása a korábban jelzettnél több időt vesz igénybe, így sajnos előreláthatólag csak április végén tudjuk megkezdeni a kiszállítását. Mindent megteszünk azért, hogy a lehető leghamarabb kezébe vehesse a billentyűzetes tokot.

    Addig is szíves türelmét és megértését kérjük!

    Köszönettel:
    A Samsung Magyarország csapata

    [ Szerkesztve ]

  • dzudzu

    tag

    válasz dzudzu #197 üzenetére

    múlt csütörtökön (03/24) kaptam egy mailt a samsung.com ügyfélszolgálattól, miszerint a 02/24-n rendelt (és kifizetett) Tab S8-at várhatóan még 4 hétig (!) nem tudjuk szállítani, majd kaptam egy 10%-os kuponkódot vígaszdíjként, ami amúgy nem működik...

    ...ez már önmagában is kabaré lenne, de ma reggel pedig kaptam egy mailt, hogy hurrá, újra készleten van a tab S8, rendelhető (felíratkoztam készletértesítőre).

    Mégis mi a fészkes fene folyik ott?!

    Van egy teóriám, amely szerint próbálják elérni, hogy az előrendelők visszamondják a rendelést, mert túltolták az akciózást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák