Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #14 üzenetére

    szerintem semmi baj a kinézetével. van szebb is, de van rondább is. én például a hotmailt utálom. azért regisztárltam náluk csak, mert egy időben csak hotmailes címmel lehetett msn-re regelni. de ez ízlés kérdése. az viszont tény, hogy nekem soha nem volt lassú (vagy ment, vagy nem, de nem volt lassú :D), nem dobál ki, nincs baj ékezetekkel, de még kínai írásjegyekkel sem, ami nagyobb vízválasztó szokott lenni (például safari alatt nem jelenik meg egyszerűen a live spaces oldalakon a kínai szöveg). ilyen szempontból teljesen jó.
    nem gondolják, hoyg az EI6 usernek bejön a chrome, de nyilván a sajátot fogják ajánlgatni. miért, az MS miből gondolja, hogy az embereknek bejön az IE? hogy minden win mellé csomagolja... egyébként ha meg régebben hozták volna ezt fel, minthogy megcsinálják a sajátjukat, akkor meg az ment volna biztosan, hogy persze beszólni megy, csináljanak jobbat, ha tudnak. csináltak :)

    Protezis: azt egyszer próbátlam, de akkor nem volt hajlandó egy inboxba rakni a két fiókomról érkező leveleket. meg nem minden támogatja az IMAP-ot, főleg mobil eszközökön.

Új hozzászólás Aktív témák