Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    Nem várom ezt az időt. Nem akarom, hogy a sok (nem az összes természetesem) debil windows-os egyszer csak Linuxot használja. Azzal én mint felhasználó csak bukok. Megnő a részesedés, megjelennek a vírusírók és egyre jobban a GUI-s vonalat erőltetnék, mint az Ubuntu, ami háttérbe szorítaná a CLI-t. Már ma is, ha Ubuntu-ra keresek valamit, akkor oda kell írnom a server szőt is, hogy CLI verziót adjon nekem. Nekem is dual-bootom van, de a windows-on csak egy-két játék van, amit nem lehetett Linuxon elindítani. Az viszont igaz, hogy ha megjelennének Linuxra is a játékok, akkor a windows-tól egy életre megszabadulnék.

    A cégnél, amikor a win8 elé ültem, bizony kellett segítséget kérni, mert nem találtam semmit. Felemelő érzés volt nem érteni a windows-hoz :D .

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Új hozzászólás Aktív témák