Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    Na most töröltem mindent a pendrive-ról a konkrét fájlokon kívül, amit seedelnék, feltelepítettem a download mastert, aztán visszatettem a complete mappába a seedelni kívánt fájlokat, a seed mappába is beletettem a .torrent fájlokat. A feladatok között nem volt ott, újra hozzáadtam próbaképp egyet, hát újra letöltené, ami már ott van letöltve. Egyem a szívét, hogy ilyen butuskára csinálták meg.

    Nincs mese, megy vissza a boltba. Inkább veszek egy kevesebbet tudó routert, de amit tud, azt tudja megbízhatóan. Ezzel a routerrel ma már összesen 2 órát szórakoztam el, tökéletesen hasztalanul. Mert volt egy áramszünet, amihez nekem semmi közöm nem volt. Röhej, hogy ilyen vackokat árulnak manapság, és akkor ez még egy ajánlott típus. Képzelem, milyen a többi. Az ember kiad 20 ezret egy olyan routerre, ami igazából csak a 2.4 GHz-es b/g/n wifi-t tudja, 5 GHz-et, AC-s wifi-t nem, miközben ennyiért már olyat is kapni. Ebből arra következtetne, hogy akkor ez már egy használható darab erre a kevesebb tudásra, de nem. Asuséknál úgy gondolták, áramszünet csak a mesében van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák