Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    Nem rég kérdeztem, szerintetek megfelelő-e ahogy tárolom a gépet, azt mondtátok nem, így két féle megoldást teszteltem:

    1. A szekrény elé húztam egy széket, ráraktam egy dobozt és arra a PS-t, tehát kihúztam a katlanból a gépet, a levegőt kb. oda fújta be de ez már nem sokat számít szerintem.

    2. Kihúztam a fiókot kb. 20 centit, a gépet pedig annyira, hogy az első két láb a peremen támaszkodjon, a gép 1/4-ede pedig továbbra is a katlanban volt.

    Ha ez így nem lenne érthető felskicceltem a dolgot.

    Utóbbi horrorisztikusan néz ki valahogy nem bírom elviselni a látványt ahogy a kis 1 centis peremen egyensúlyoznak a ~0.8 centis talpacskák. :Y

    Viszont hőleadás szempontjából utóbbi sokkal jobb megoldásnak bizonyult, sokkal hűvösebb a gép teteje tapintásra. Gondolom azért, mert a "hasa" nincs lefogva így ott is le tud adni valamennyi hőt a műanyag.

    Innen jön a kövi kérdésem: MediaMarktban láttam talpat, amire állítva kell rátenni a PS-t. Valaki használja így? Mennyire stabil, nem lesz probléma belőle ha elfordítom? Azt tervezem hogy a tévé/kis mikrohifis hangfal mögé teszem be, ott van egy jó 30-35 centi légüres tér.

    Mit gondoltok, utóbbi jó ötlet vagy inkább használjam a fiókos módszert ami eddig legjobban bevált?

    :R

Új hozzászólás Aktív témák