Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Con Troll #1201 üzenetére

    Csak az a baj, hogy a PR-t ismerve szerintem addig fogják nyúzni azt az egy 10 G-s vonalat, amíg az előfizetők fele nyávogni nem fog, hogy senkinek sincs meg az az internet amiért fizet, mert ugye a szolgáltatók úgy gondolnak, hogy olyan nincs, hogy egyszerre mindenki tölteni kezdjen, ezért osztogatnak jóval többet, mint ami van. A bankok is így csinálják a kölcsönökkel. Persze hamarosan rá kell majd jönniük, hogy már nincs elég kapacitásuk, de előtte a lehető legtöbb hasznot ki akarják húzni egy vonallal.

    Persze mint mondtam, akkor fognak rájönni, ha majd az előfizetők fele nyávogni fog, az meg jó sokára lesz mint azt említetted is, hiszen nagyon kevés az olyan ember, aki foglalkozik is a dologgal és itt a baj. Kb mint a politikában, senkinek sem jó már amit csinálnak, de nem nagyon tesznek ellene semmit se az emberek, hogy jobb legyen, csak néha-néha szót emelnek és ott ki is fullad az egész.
    Mindenesetre én most már panaszokat fogok tenni, mert pont amikor kell, akkor sosincs meg az aminek meg kellene lennie és olyankor nagyon idegesítő tud lenni. Arról meg nem is beszélek, hogy amiért fizet az ember, az amúgy sincs meg, csak ilyen körüli értek és néha az a kis meg nem lévő sávszél is sokat számít.

Új hozzászólás Aktív témák