Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz freeknight #3930 üzenetére

    WoT-ra nekem is panaszkodik Telekomos ismerős (PR-nél szintén használhatatlan néha), de az elméletileg nem szolgáltatói probléma, inkább WoT szerver, illetve az azt kiszolgáló szolgáltató routereinek túlterheltsége okozza, a packet loss pont a belépőponti routernél van (teszteltem, mondjuk ha a forgalom GTT-n keresztül megy oda, akkor a GTT-nél is van néha probléma), mondjuk hogy kinek a tulajdona és miért nem cserélik le egy nagyobb teljesítményűre, azt nem tudom, de anno ugyan ez volt a probléma a Gameforge routerével is, sőt talán még mindig van néha, nem tudom, mostanában nem játszom ilyenekkel, főleg hasonló okok miatt, de az hogy weboldalak sem jönnek be, az azért már elég gáz, főleg hogy a Voda-nak érdekes mód van normális routingja oda, legalább is még, mert sajnos beigazolódott az a látomásom, hogy az állam fel fogja vásárolni a Vodát és lehet még ennyire sem lesz használható.
    Egyébként a Warp-al mennyire nő a válaszidő, illetve mennyire tudod kihasználni az előfizetett sebességet? Mert én ott leragadtam, mikor még csak egyszerű DNS szolgáltatást adtak 1.1.1.1 néven/címen, nem nagyon foglalkoztam vele azóta, de úgy látom ez a Warp egy VPN megoldás és Wireguard alapon, amit akár a Mikrotik routerembe is tudok implementálni, kérdés csak a sebesség, illetve a válaszidő, mert mondjuk oké hogy sok külföldi (főként német) szerver "gyorsabb" lesz a néha gyakorlatilag elérhetetlen állapotból, de mondjuk youtube meg egyéb felé az elérési válaszidő, illetve sebesség mennyire csökken?

Új hozzászólás Aktív témák