Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rukh

    aktív tag

    Hi!

    Van egy A-410-em, otthoni hálózatban (router:PC-Popcorn-TV) tegnapig remekül működött, a Popcorn látta a PC-n lévő mappát, lejátszotta a benne lévő fájlokat, a PC-ről hálózaton keresztül tudtam a lejátszóban lévő HDD-re másolni, a TV látta a HDD-n lévő anyagokat, internet volt minden eszközön.
    Ma bekapcsolás után minden működött, kivéve azt, hogy a PC ugyan látta a lejátszót, de belépni már nem tudtam (nmt 1234 nem működik, minden megosztott mappánál ez a kombináció ). Amikor a hálózatokban megjelenő PCH-A410 ikonra kattintottam, feljött a felhasználó nevet és jelszót kérő ablak, kitöltve és okézva az intéző (és a Total Commander is) leállt.
    Mindent kipróbáltam (router konfig, lejátszón a hálózati helyek megosztása, nmt és 1234 újra beír), de semmi nem változott, egyirányú maradt a kapcsolat a PC és a lejátszó között.

    Nem tudom, találkozott-e valaki ezzel a problémával, a magyar Popcorn oldalon és az angol oldalakon sem találtam megoldást. Még nem próbáltam a gyári alapbeállításokat (user nevek, jelszavak, beállítások) visszaállítani, de a leírásokból nem is értettem, hogyan kell csinálni - kérem, valaki magyarázza el!

    Kösz és üdv,
    Rukh

    [ Szerkesztve ]

    Üdv mindenkinek, Rukh

Új hozzászólás Aktív témák