Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz Gicz #62371 üzenetére

    Te nagyon félreértesz...
    A rugózás azon megy, hogy valaki úgy áll-e fel a Samsung PS60F5500 mellől, hogy egy jó filmet láttam egy kellemes kijelzőn, vagy úgy, hogy ez egy kaki Samsung mert nem jött ki az a shadow detail annyira a sötét jelenetnél, és f0s pentile mert normál távról is zavar a szubpixelek elrendeződése.

    Srácok, egy oldalon álló kisebbség vagyunk. Azok, akik még tartják, hogy tévé esetében ár/érték arányban jelenleg a plazma nagyon jól teljesít. Legalább egymást ne csesztessük azzal ami nem igaz, vagy túlzó kijelentés. Ha valaki betér ide, akkor, az igényeit felmérve, a lehetséges kompromisszumokat vázolva a számára legjobb megoldást próbáljuk meg neki ajánlani. Ha kb.300K-ja van és két méterről nézi a tévét, valamint elsősorban filmet néz, akkor én is 50/ ST-t, vagy GT-t javasolnék neki, amíg az még elérhető. Ha három-négy méterről nézi és nincs ablak a tévével szemben, vagy több a tévéműsor, akkor én Samsung 60f5500-at mondanék. Nálam egyelőre egyáltalán nincs ghost, pedig az asszony és a gyerek is hajlamos órákra a bejáratott csatornájukra kapcsolni és én még nem zoomolgatok miattuk.Ha később ez mégis jelentkezik, akkor természetesen megírom.

    [ Szerkesztve ]

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák