Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    válasz karmaresz #62374 üzenetére

    A gyerek még nem maga kapcsolgat, hanem mi tesszük neki esténként az M2-re és van úgy, hogy ott is maradunk 9-10-ig.

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz karmaresz #62374 üzenetére

    Szerintem pedig itt pont Te vagy az, aki más véleményét képtelen elfogadni. Senki nem mondott olyat - rajtad kívül - hogy fos a Samsung a pentile miatt, csupán megjegyeztük, hogy a 60"-os Samsung pentile-os, ami miatt - teljes joggal - SOKAKNAK szóba sem jön, mert zavarja őket, MINKET zavar. Ez meg tény. Nincs egyenlőség jel a minket és a mindenkit között. Zavarja Gicz-et, engem is zavar, de számos más ismerősöm is szóvá tette, aki nem is ért a témához. Megszoktunk egy szintet, ehhez képest nem akarunk visszalépni, ennyi. Senki nem mondta, hogy ne vegye meg a másik - sőt, magam is nem egyszer ajánlottam F5500-at, igaz, nem a pentile-osat, de ez mindegy is, nem fogható rám, hogy utálnám egyik vagy másik gyártót. Egyszerűen arról van szó, hogy mi látjuk a gyengeségét, amiben Te meg kételkedsz, megkérdőjelezed, hogy a másiknak ehhez lehet szeme, pedig mi sem két megjelenítőt láttunk már.
    És tényleg nem kell itt azzal maszatolni egy technikai topicban, hogy a film a lényeg, hidd el, nálam itt sorakoznak a BD-m a polcon, én ugyanis azon kevesek közé tartozok, aki hajlandó fizetni a művészetért, igencsak tudom értékelni, ha egy film jó és tudom utálni, ha szar, még akkor is, ha baromi jó a képe. De ennek semmi köze ahhoz, hogy ettől függetlenül elvárom a magas minőséget minden esetben, a kettő nagyon is kiegészíti egymást. Ne legyen már érv egyik vagy másik termék gyengesége mellett, hogy úgyis a film a lényeg. Igen, az, de egy szóbeli vizsgán sem lököd be, hogy az a lényeg, hogy szép az élet, amikor épp azt kérdezik, hogy miképp integrálsz. Szakmai topicban vagyunk, nem filmesztétikai kurzuson, még ha szóba is szoktuk hozni, ha látunk egy-egy jó filmet.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák