Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz djg #47454 üzenetére

    A Pana ST60 képminősége az F7000-nél is jobb, tehát azoknak az árait kellene összehasonlítanod. Azért javasolták a GT-t, mert annak alacsony az input lagja. Ha valaki a tévét tévének akarja használni, ami az általános, és nem játékszernek, akkor bőven megfelel az ST60, ami lealázza kedvenc felső középkategóriás Samudat.
    A tévék hangszórója híradóhoz, vetélkedőhöz, beszélgetős műsorokhoz megfelelő, de mozifilmeket büntetéssel felérő azon hallgatni.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz djg #47454 üzenetére

    "Voltam ma MM-ben azzal a szándékkal, hogy megnézzem az általatok említett plazmákat, de jelentem egy darab nincs abban a hatalmas választékban (Pólus MM)."

    Számtalanszor leírtuk már, hogy a MM már nem forgalmaz plazmákat, aminek nagyon egyszerű oka van: eladhatatlan lenne a sok 50"-55"-os LED-LCD szutyok 700-800 eFt-ért, amikor mellétennék az azonos méretű plazmát 300-400 eFt-ért, amelyek oda-vissza kenik az LCD-k száját. Arról nem is beszélve, hogy a tavalyi 65"-os csúcsmodell plazma (65VT50) is megkapható volt 750 eFt környékén idén. Mutass olyan LED-LCD-t 65"-os méretben, ami csak fele annyira jó, mint a VT50 és megkapod 1 mFt alatt! Segítek: nem fog menni, mert nem létezik ilyen. Na, többek között ezért lehet már csak márkakereskedésben, E-Digital-ban, Euronics-ban, illetve pl. Tesco-ban plazmát venni, mert a nagy műszaki multi(k) még időben beláttá(k), hogy a sokkal nagyobb árréssel és haszonkulccsal eladható LED-LCD-ket nem lehet eladni miatta.

    "Elnavigáltam, ahova akartam, lejátszottam és a távirányítón rajta volt a pause, play, stop és az előre-hátra tekerés. Mindent tudott, amit elvártam és csak egy usb2.0-ás pendrive volt."

    Ja, ez így elsőre nagyon szépnek, meg jónak tűnik, csak majd ha eltöltöd az első hosszú éjszakát otthon a kicsikével és rájössz, hogy egyetlen fájlt sem képes kadenciahelyesen lejátszani, illetve, hogy ilyen meg olyan apróbb gond van a stabilitással, hangsávkezeléssel, feliratozással, stb. és semmit nem tudsz állítani, akkor majd mást fogsz mondani. Hidd el, nem véletlenül ajánl itt mindenki külső lejátszót, aki komolyan gondolja.

    "Nekem nincs htpc-m. Nem is tervezem. Én asztali számítógépről beszélek, amiről most írok."

    Miért, szerinted a HTPC micsoda, ha nem asztali PC? Ugyanaz, csak kicsiben, egy kompaktabb házba pakolva, célhardvernek álcázva, ugyanazokkal a buktatókkal és kaotikus szoftveres/hardveres hibalehetőségekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák