Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz madgie #11890 üzenetére

    És a jó kávéfőzőkről is ezt hallottam illetékesektől... Hogy ne vedd meg az újat 300ezerért, mert használtan 50-60-70ért olyat kapsz, hogy lef*sod a bokád... És ezt el is hiszem, mert tényleg olyan mondta, aki számomra bizonyított, éreztem a különbséget, és otthon is azt szeretném közelíteni...
    Sajnos a hangcuccoknál ez nehezebb dolog, mert nem nagyon tudsz tesztet csinálni (mint mondjuk 500 forintos kávé), hanem bele kell tolnod egy százast, azt' csókolom, vagy bejön az, amit egy valljuk be elég kisebbségi réteg ajnároz, vagy így jártál...
    Minden esetre bennem annyira elültettétek a bogarat, hogy most egész nap ilyesmiket nézegetek meg keresgetek...
    Csak olyan kicsinek tűnnek azok a korábban linkelt hangszórók, az árához képest (mint a JBL front sugárzóim), és nem tudom, ezekből milyen basszus jöhet elő...
    Minden esetre jönnek fel lassan a Videoton hangfalaim is BP-re, majd ha lesz nekik hely... Találtam hasonlót, de ezen már cserélve lett a mély, az enyémben még origi

Új hozzászólás Aktív témák