Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buci30

    addikt

    Megjött a Pana 50UT50!
    :Y :Y :Y röviden :)
    Először is köszönöm akik ezt javasolták :)

    Kép szép nagy :D
    Tükröződés tényleg van nekem főleg mivel mögöttem van 2 ablak is :)
    De még jó ,hogy felkészültem és rosszabbra számítottam.
    Ha simán nézem a tv-t vagy most ,hogy írok és fel fel nézek rá néha nem is zavar.
    Egy komolyabb film nézésnél meg amúgy is besötétítek és onnan meg teljesen jó!
    Képe nagyon szép tényleg!!!

    TV-3D konvertálás olyan amire számítottam élvezhető de nem az igazi :)

    Próba 3D film:
    Avatar: Szép nagyon mit is mondhatnák :D Igaz néha láttam valami elmosódást az eleje fele amikor srácot elsőre pillantja meg a csajszi és leszeretné lőni a fáról. Ott picit mosódik az íj néha ezt mondjuk nem értem minek :( De utána még bele néztem pár helyen ott szuper volt. Remélem több ilyen jelenség nem lesz.
    Kaptár: Itt semmi mosódás nem volt nagyon szépen kijönnek a 3D jelenetek. :)

    Internet radio smart jó nem is lassú pedig 10MB netem van csak de semmi gond nem volt.

    Hangról nem nyilatkozom mert egy JBL hangrendszerre van kötve így nem használom nem is fogom a TV-jét sose.

    Android telefonnal a távirányító programmal irányítható :) Nem fogom használni de kipróbáltam :)

    Mást nem tudok elmondani elsőre most mek kipróbálok pár 3D PS3 játékot is.

    Negatív: Kevés volt a HDMI csatlakozó, még pont 1 kellett volna de megoldottam :D

    :DD :C

    iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Új hozzászólás Aktív témák