Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • minas

    aktív tag

    válasz Dorian #15302 üzenetére

    A tavalyi B530 és B550 között pl. a csatlakozások mennyisége volt a fő különbség. Nekem azt mondták - éppen egy samsungos - hogy szerinte árban nem ér többet az 550-es a különbségek miatt, legfeljebb, ha valakinek kifejezetten szüksége van pl. több hdmi-re. Valószínüsíthetően most sincs paraméterekben akkora különbség a két C-s modell között, mint amennyit az árkülönbség indokolna.
    Talán érdemes a nemzetközi Samsung oldalon is összehasonlítást végezni - ha mód van rá -, mert a magyaron csupán néhány paraméter szerepel az összahasonlító táblázatban. Ahogy azt írtam, én az összes Samsung közül a C530-ast találtam a számomra befutónak, ugyanis 200-220 körüli összegnél többet kiadni egy tévéért (nyilván nem vagyunk egyformák) semmi értelmét nem látom. Ehhez képest viszont a képátmérőt igen fontosnak tartom (tartottam előzetesen is és tartom immár tapasztalat birtokában), vagyis a lehető legnagyobbat preferálom (persze ami az összegen belül elérhető, de bizony egy 50-es is elérhető a jelek szerint).
    Nyilván bizonyos körülmények némileg módosíthatnak az előzetes elképzelésen (pl. akciók, kiterjesztett garancia). Legalábbis az esetemben.
    Egyébként az említett árkategóriában még igen jó lehet az 50S10, igaz, az 2009-es.

    [ Szerkesztve ]

  • bajzso

    tag

    válasz Dorian #15302 üzenetére

    Szia!

    Nekem C550 van, de én is C530-at akartam rendelni. Nem volt nekik, várni kellett volna rá 1-2 hetet, de hát kezdődött a vb... Akkor mondja a srác, hogy van még pár darab akciós C550 245ezerért (295 helyett) és akkor ezt rendeltem. 1 HDMI-vel több van benne, és hálózatba tudod kötni akár wifi apadterrel is. Netezni sajnos nem lehet rajta, mert nem internet tv, ezt én is csak utólag tudtam meg, potyára vettem meg a Samsung wifi adapterét 13ezerért... bár már használtam, a számítógépemről játszottam le róla valami avi-t a fiamnak.
    A HD adások tökéletesek tv-n is és médialejátszón is (a sajátján is), a fekete az fekete, ghost sajnos jelen van...
    A foci vb, mint már írtam régebben, mindig tv szolgáltatással és egy kis antennával "bexarás" olyan szép! :)

    bajzso

Aktív témák