Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Udv nepek!
    Van ket kodom, ami se engem, se a barati/rokoni korben senkit nem erdekel (vagy de, de annyi idot igenyelne jatszani vele, hogy inkabb le se toltom :DDD ), ugyhogy ugy dontottem, hogy szivesen odaadom itt valakinek, aki szeretne vele jatszani.
    Nem nyereszkedni szeretnek a dolgon, ugyhogy ingyen kaptam - ingyen adom a moka, viszont fontos, hogy csak annak szeretnem adni, aki konkretan jatszani szeretne vele, nem megszerezni a hulyetol ingyen, aztan meg felrakni aprora.

    Fontos!
    Olyan embernek szeretnem adni, akinek
    - Nincs meg meg a jatek! Lemezesen sem!
    - Van PS5 konzolja, beuzemelve, most, konkretan a sajat lakasaban.
    - Van valami bizonyitek ra, hogy konkretan szereti/erdekli a dolog.
    - Egy embernek egy kod.
    - Nem feltetlen az kapja, aki eloszor ir, hanem akinel ugy erzem, hogy a legjobb helye van a dolognak.

    A ket kod (mindkettobol egy van):
    - Demon's Souls Digital Deluxe Edition
    - Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

    szerk.:
    - Elfelejtettem beleirni, de ha valakinek nem valaszolok, (vagy csak sablon masnak ment bocs megy), legyszi ne sertodjon meg, ilyen kodos mokanal eleg sok privi szokott jonni.
    - Illetve holnap fogom valoszinuleg eldonteni, ki kap mit, hogy ne legyen az, hogy csak annak van eselye, aki folyamatosan a PH!-t bujja.
    :R

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák