Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz mrterminator #32806 üzenetére

    En is féltem tőle hogy arkados nyomom a gazt ezerrel es virul a fejem, folyamat elso vagyok tipusú játék lesz de nagyon nagyot csalódtam a jo irányba. Es azért ez meg bőven hordoz arkad jeleket ( azért a fektav rövidebb mint a valós, könnyebb javitani es elég később e miatt. Meg a kerekek is jobban tapadnak, nehezebb kicsusztatni a kocsit, valamint vezetői hibákra csak ritkán reagál a kocsi vészesen, ritkábban lesz túl vagy alulkormanyzott. Es általánosságban igaz amit írsz sajnos az elbutulasrol. Nincs azzal bajom ha valaki arkadot akar, de ha valami nem az akkor miért kell lehordani? Nem neki való es kész. En se fogom megvenni a flight szimulátor 2010et es panaszkodni hogy mekkora szar, meg egy takeoffhoz is 50 dolgot kell beállítani es nyomoodni, miközben a war thinderbe meg mar rögtön a levegőben vagyok:) nem értek egyeseket...

    Amugy ha kis turelemmel van az ember, pont az ilyen felarkad felszim játékkal tud jól megtanulni vezetni... No nem a valóságban, az nyilván más skikleket kivan. Hanem elméletben, mi az ideális ív kigyorsitas kanyarban hogy kell oda beesni, mikor vagy a határon. S ezeket amugy való életben, ha mar tud vezetni, s versenyezne, tudna használni... Racecraft:)

    Mondjuk en a gt jogsis részeket addig nyomtam míg arany nem lett, na az megtanított aztán mindenre ami a jo vezetéshez kell (amiből a legelső es legfontosabb a higgadtság s a türelem) de aki a dct szidja ezek miatt az a gt t s a forza motorsportot se fogja szeretni pl, mert az méginkább szim. Egy rfaktor vagy iracingrol mar ne is beszéljünk....

    Persze ertem en hogy a többségnek a beülök elé azt megyek mint atom s rögtön jól vezetek benne visszacsatolás kell, de azért van rajtuk kívül más ember is, aki hajlandó megtanulni kezelni a dolgokat. S egyébként utana sokkal nagyobb élményt adna, ha hagynak... Meg azt is érem hogy ez a típus fog a leghangosabban panaszkodni nagy eséllyel, mert ez a kettő azonos okból van, se hosszú tavon ez tenyleg a telefonos jatekok eloretoresehez vezet (mmint hogy nulla tapasztalat iránti skillt követelő, előveszem 5 percre s mar jon vissza a pozitiv visszajelzés, siker tipusú dolgokhoz) arra is szükség van, nekem is, de attól meg másnak lehet más igénye is...

    A lényeg, aki szereti a gt-t pl, annak jo esélyel a dc is tetszeni fog. Nem olyan jo, de van benne jópár jo ötlet (pl a csillag rendszer, face offok) es ez is kellően technikás játék azért...

  • shunter

    aktív tag

    válasz mrterminator #32806 üzenetére

    Az a legviccesebb ebbe a DC fikázásba, hogy a magukat "ultra prónak" mondott "autós gémerek" azt, hozzák fel negatívumnak, hogy nem törik az autó és, hogy nem lehet lemenni a pályáról mert egyből visszarak. De kérdem én... A valójában "pró autós gémer" mit keres a pályán kívül? És miért akar ütközni? :-)

Új hozzászólás Aktív témák