Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz bandi0000 #63380 üzenetére

    Nem tudom, de szívesen átadom az irányítást aki ki akarja próbálni :K

    (#63383) hrvp
    Az én véleményem az, hogy a bf4-hez semmi köze nincs a játéknak aki ehhez hasonlítja az nem jól teszi. A játékban a célzás az nagyon egyszerű szinte ráugrik az ellenfélre a célkereszt és csak az L2 kell folyamatosan nyomni. Ami nekem elsőre fura volt az az újra töltés, hát elég vicces ahogy felmelegszik a lézer fegyver és vársz míg lehűl ennyivel le is van tudva a tárazás ami felesleges mivel ha nem éred el a kritikus szintet akkor hamarabb vissza áll az eredeti állapotba, mintha tárazva hűtenéd le ami annyiból áll hogy megrázza a kezét :DDD A másik a repülés 1 karral lehet irányítani jobb analóggal és ezzel ki is fújt a repülési techinika, mert amint a célkereszten van a repülő onnantól kezdve végig rajta marad mintha lekövetné az egészet és még ki is írja mit nyomjál meg, hogy rakétát tudj kilőni ez szerintem nevetséges. Eddigi játszásom alatt nem tapasztaltam laggot ami meglepő volt számomra, viszont fps drop azért van ami kb olyan mint a battlefield hardline-ban szerintem nem vészes aki ehhez hozzá szokott annak fel sem fog tűnni, ahogy már nekem se nagyon...

    [ Szerkesztve ]

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák