Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, gow-nak a "vége felé" járok :) mármint 1-2 hete platináztam, szívtam nagyot sigrun-al, majd megtaláltam neten, hogy new game+ban végig kell vinni a legtápabb páncélokért (kíváncsi lettem erre a zeus-ra a hátránya ellenére is) ...azt hittem addig, hogy a deadly mist cuccok a legjobbak, de nem... elsőre is szívtam sigrun-al szépeket (kellett a megfelelő ponton elnyomott első rage, majd a rage-et töltő feltámasztókő és így kb 1óra próbálkozás után sikerült éppen csak... easy-n) ...gondoltam piros páncélokban lvl10en azért egyszerűbb lesz... háát... nem 1 órát kínlódtam vele, hanem csak felet :D ...és most megtaláltam, hogy valaki lenyomott egy "lvl1 nohit sigrun kill-t" ...okey :C ajnároztam hetekkel ezelőtt is a játékot, de most újra megteszem: ez nálam az évtized játéka, amit évek múlva is elő fogok venni... és már most remélem, hogy 10 év múlva is lesz konzol, amin meg tudom mutatni a fiunknak, amikor 14+ lesz :D (a sztori nagy része szerintem tetszene neki pár év múlva is, de azért van benne darálás rendesen, ami nem gyereknek való)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák