Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grizlisandor

    addikt

    Sziasztok!

    Tegnap elmentem az egyik helyi barber helyre, ha már testvérem kapott kupont, mondom elhasználom. Hajvágás átmenettel, géppel, mosással azzal elégedett vagyok, szépen megnyírt a csaj. Most jön a lényeg, kértem borotválást meleg törülközővel(mivel nincs a környéken ilyen, csak szakálligazítás). Beszélgettem a csajjal, hogy mennyire nem vagyok elégedett az itthoni borotválkozásommal, stb. (kollégák mesélték, hogy az volt jó borotválkozás a katonaságnál, ha nem akadt meg az arcon végighúzott papírlap). Kérdeztem, hogy jött ez a barber dolog neki meg stb. A borotválás már a fodrász suliban külön vizsga, stb. Hajnyíróval ledurvázta az arcomról a szőrt, utána jött valami kence(preshave), meg megint kence, utána meleg törülköző. Csinált habot kis tálba, pamaccsal felvitte. Nekikezdett a műveletnek, szám körül alá kellett támasztanom a nyelvemmel, meg tett valami mentolos szerintem borotválkozós zselét. Végzett, kaptam valami pacsamagot, felvettem a szemüveget láttam, hogy full borosta(mondom magamba, hogy ezt nem hiszem el), végighúztam a kezemet az arcomon, hát megerősítette a látottakat. Látta a csaj a csalódást Mondtam a csajnak, hogy kicsit jobb eredményre vártam, ennél jobban csinálom én otthon. Mondta, hogy babapopsi nem lesz soha, mert erősek a szőrszálak. Pénzt nem kért érte, de itthon csak nekiálltam, hogy nézzek már ki valahogy. :U Kifizettem a borotválást, amit nem akart elfogadni. Amilyen kis dekoratív a csaj, annyira nem sikerült a borotválás. :DDD Dolgozik ott még 2 csaj, majd egyeztetek előtte követekezőleg, hogy nem fogok fizetni, ha elégedettlen vagyok, egyszer volt budán kutyavásár.

Új hozzászólás Aktív témák