Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalis

    senior tag

    válasz esicyhun #24518 üzenetére

    Nekem 58-as van két napja, eddig minden rendben van vele.
    Panel mva (innolux), egész jó kontraszttal, feketével. ( Sötétebb helyen használom, ezért is VA) Betekintési szöge is jobb, mint hittem.
    Router Wifi ac 867Mbps csatlakozott, BT is könnyedén párosodik különböző eszközökkel, no problem.
    DTS Play_Fi is nagy zsuga lesz, szerintem van benne ráció.
    Panelen hibát, foltosodást, pixelhibát nem láttam. Tesztkép alatt, teljes világos háttér esetén, a négy sarka egy picit árnyaltabb, normál használat közben ez nem látható, zéró jelentősége van. (egyébként mind ilyen)
    Smart részébe bele kell jönni, két óra nyomkodás után már becsukott szemmel megy.
    Android, médialejátszó része is teljesen korrekt.

    Mínusz:
    -távvezérlő nem igazán ergonomikus, plusz lehetne világítós. Joy alsó részét rendre mindig félre nyomon.
    -DV-k amiket próbáltam, nem voltak színhelyesek, csak zöld lila "pszichedelikus". (valószínűleg nem profile 5 volt, vagy nem tudom)
    HDR10+ viszont q-jók.

    Szerintem teljesen jó ennyiért ez a TV, abszolút vállalható.

    Kalibrált beállítás, ami egész jó alap lehet:

    50”, 58”, 70” PUS8505, PUS8535, PUS8555 VA Screen Settings Calibration Picture style: ISF Night Colour: 50 Backlight contrast: 50 Sharpness: 1 to 4 (depending on my various different sources connected to the TV). Brightness: 48 Colour enhancement: off Colour gamut: dependent on input - default to "normal" Colour temperature: Warm Whitepoint 2 point: Red - WP = 90 Green - WP = 85 Blue - WP = 65 Red - BL = 0 Green - BL = -1 Blue - BL= 0 White Point 20 point: 20 point Red offset +4 & 19 point Red offset +4 Other values = 0 Red Hue & Sat = 0 Yellow Hue = -2 Sat = 0 Green Hue = +1 Sat = -2 Cyan Hue = +1 Sat = +1 Blue Hue = 0 Sat = -1 Magenta Hue = 0 Sat = 0 Contrast mode: off HDR Upscaling: off Dynamic contrast: off Video contrast: 100 Light sensor: off Gamma: +2 (personal preference for me). Ultra resolution: on Picture clean options: Noise reduction off, MPEG = Minimum. Motion styles: off

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Új hozzászólás Aktív témák