Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz bala6120 #23718 üzenetére

    Igen, van.
    Előttem leírták amit tudni lehet a készülékről, szerintem egy jól sikerült megjelenítő. A legtöbbet leírt OLED hibáktól többnyire mentes, én sem láttam sávosodást, színelváltozást. Dobozból kivéve elég jók a színek, az is jó, hogy a legnépszerűbb HDR formátumokat jól kezeli és a AC3, DTS, HD hangokat is megszólaltatja. Okos TV-ként Netflix és Youtube rendben működik másra nem feltétlenül a legjobb. Képminőség szempontjából a legjobbak között van, nagyon jól dolgozik a P5 proci. A Saphi sem lassú, igaz én a korábbi verziókkal nem találkoztam, 2 frissítés volt nálam, szóval azóta jól működik, semmilyen fagyás vagy lassulás nem volt az elmúlt 3 hónapban, csak megjelenítőnek használom, tehát TV és külső lejátszókkal illetve néha Youtube esetleg Netflix a saját alkalmazásai közül. Az Ambilight OLED-nél nem feltétlenül előny de a fényerő 0-ra állítva még elviselhető, legalábbis számomra, a másik opció, hogy kikapcsolom. :)

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák