Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EnterR

    veterán

    Sziasztok! Azt lehet tudni, hogy ez a Philips vajon LG panelt használ-e?

    Kicsit komplexebb nálam a megfelelő TV kiválasztása. Most van egy 32"-os 6400-as FHD Philips-em, és a PS4 Pro miatt itt lenne az ideje kihasználni a 4K+HDR előnyöket. A fentebb linkelt TV 7000-es sorozat, ha jól tudom, akkor a minőségbeli ugrás itt is követi a nagyobb modellszámot. Ettől eltekintve a probléma az, hogy fali konzolon van a TV és a helyem is ki van centizve. De legyen ez a legkisebb probléma. A 43"-os TV elfér, ha a fali rögzítő karja teljesen ki van hajtva 50 centire, de hogy ez mekkora erőkart eredményez, azt nem tudom. Bár téglafal van, a fizika meg nem az én szakterületem, de nem hiszem, hogy teljes kihajtásra tervezték ezt a fali konzolt. 4K TV meg 32"-ban nem létezik, ez kár.

    A panaszkodás után kérdezném, hogy ezt a TV-t tudjátok ajánlani 6400-as Philipsről való váltásra? Meg voltam/vagyok elégedve a mostanival is, viszont hiba lenne kihagyni a 4K felbontást, ha már erre a technika képes. Illetve a linkelt TV az Direct LED VA-paneles, ami nagyszerű, viszont előfordulhat, hogy nem szemből, hanem max. 15-20 fokos eltéréssel nézem a képernyőt, így elvileg színtorzulás benne van a pakliban. Nyilván ennek mértékét panelje válogatja, Philips-nél mennyire jellemző a torzulás?

    Köszönöm! :R

    PSN ID: marquuard

Új hozzászólás Aktív témák